Servis

Nabízíme kompletní servis Apple zařízení - iPhone, iPad, Macbook, iMac a Apple Watch. S opravami máme více než 10 let zkušeností. Na naší práci poskytujeme 6 měsíců záruku. Nyní provádíme opravy v servisu na adrese Korunní 47, Praha 2. Před návštěvou servisu je potřeba se objednat, aby byla oprava co nejrychlejší a potřebné díly byly skladem. 

Výměna baterie

baterie_final

*
ceny jsou konečné včetně DPH a práce


Výměna baterie -
výměna trvá přibližně 60 minut a iPhone poté správně ukazuje kondici baterie v nastavení. iPhone bude mít po opravě stejnou kondici jako kdyby se jednalo o nové zařízení. 

  

Výměna displaye 

origninal_display_final

 *ceny jsou konečné včetně DPH a práce


Originál display
- jedná se o originální display od Applu. Po opravě bude vše stejné jako u nového iPhonu, jen bude v nastavení hláška "neznámý díl". Výměna trvá 60 minut.

 

Výměna neoriginál displaye 

neoriginal_display_final

 *ceny jsou konečné včetně DPH a práce


Neoriginal display
- jedná se display od jiného výrobce než od Applu. Vše bude fungovat stejně jako u originálního dílu, jen se můžou trochu lišit barvy. V nastavení se bude objeví hláška "neznámý díl". Výměna trvá 60 minut.

Ostatní servis

Kromě výměny displaye a baterie u iPhonu nabízíme i kompletní servis iPhone a ostatních Apple zařízení. Pro zjištění přesné ceny a doby opravy vyplňte formulář níže, prosím. Obratem vás budeme informovat o podrobnějších informacích a domluvíme termín opravy.

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: