Výkup


Pokud už vás starší iPhone nebaví a chcete ho prodat, rádi jej od vás vykoupit. Nabídneme vám za něj tu nejvyšší možnou cenu vzhledem k jeho aktuálnímu stavu. Vykupujeme i ostatní Apple zařízení - iPad, Macbook, iMac a Apple Watch. Nabízíme i hromadný výkup více zařízení z firem.

Výkup na prodejně
Vaše zařízení přinesete na naši kamennou prodejnu na adresu Korunní 47, Praha 2, kde vám ihned sdělíme výkupní cenu podle stavu a stáří použitého zařízení. K výkupu potřebujete jen samotné zařízení a občanský průkaz, původní doklad není nutný. Platbu vám vyplatíme ihned a v hotovosti. Celý proces zabere asi 5 minut.


Výkup na dálku
Pokud máte naši prodejnu z ruky, můžete nám vaše zařízení zaslat. Objednáme vám svoz přes Balíkovnu - pošleme vám štítek, který jen nalepíte na balík. Před odesláním je lepší nám poslat fotky zařízení s podrobnějším popisem stavu a my vám obratem sdělíme výkupní cenu. Po obdržení balíku a otestování zařízení vám ihned odešleme peníze na účet okamžitou platbou.

Protiúčet
Ideální řešení pro ty, kteří chtějí co nejrychleji vyměnit starší iPhone za novější. Během pár minut rovnou přetáhneme data do nového iPhonu, starý rovnou smažeme a cenu za něj odečteme. Při této variantě dokážeme nabídnout ještě výhodnější výkupní cenu vašeho starého iPhonu.

Pro zjištění přesné výkupní ceny vašeho zařízení nám napište přesnější popis o stavu a konfiguraci na info@irepublic.cz nebo vyplňte formulář níže:

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: